З 1 по 2 травня в столиці Хорватії Загребі відбудеться другий в новому році Відкритий кубок Європи з дзюдо. Українська делегація на турнірі складалась з 32 дзюдоїсти: 21 чоловік і 11 жінок. З них шестеро представляли Сумський державний університет.

У вагові категорії до 66 кг Антон Шугалєєв поступився у другому поєдинку групового етапу турніру. Владислав Колобов у вазі до 73 кг в у третьому поєдинку програв майбутньому чемпіону. Гєворг Манукян у ваговій категорії до 81 кг здобув для збірної України "бронзову" медаль. Євгеній Балевський у супертяжів (у вазі понад 100 кг) програв супернику у першому поєдинку.

Серед жінок Анастасія Антіпіна, у вазі до 63 кг, завершила турнір на п’ятому місці, а Наталя Чистякова, у ваговій категорії 70 кг, у другій сутичці у групі поступилась майбутній чемпіонці.

Всього українці на етапі кубку здобули одну "золоту" та п’ять "бронзових" медалей.