Сьомий етап Кубка світу з біатлону стартував 21 січня в італійському місті Антхольці. Відкрили італійський етап жінки індивідуальною гонкою. Випускниця Сумського державного університету Юлія Джима показала "чисту" стрільбу і фінішувала на другому місці.

Переможниці, австрійці Лізі Терезі Хаузер, Юлія програла 44-ри секунди. При цьому вона стала єдиною біатлоністкою з 95, що стартували, яка закрила всі мішені в цій гонці.

Сумчанка Валя Семеренко з дома промахами показала в цій гонці 28 час. А от її сестра Віта Семеренко не стартувала.

22 січня в Антхольці етап кубку світу продовжиться. На дистанцію індивідуальної гонки вийдуть чоловіки. Зокрема й Атон Дудченко з Вирів та уродженці Миколаївки Руслан Ткаленко та Артем Тищенко.