На стадіоні «Вікторія» у Миколаївці відбувся «золотий матч» чемпіонату Сумської області з футболу сезону-2020 у вищії лізі. На полі зустрілись футбольний клуб «Тростянець» та футбольний клуб «Нафтовик» з Охтирки.

У сезоні 2020 ФК «Тростянець» мінімально (1:0) переміг вдома «нафтовиків» та комнади розписали «суху» нічию (0:0) в Охтирці. За підсумками сезону обидві команди набрали по 49 очок (16 перемог, одна нічия, одна поразка). Різниця «забитих/пропущених» кращою була у охтирської команди — 64:6 проти 64:11. При цьому, «Нафтовику» більше одного м’яча у матчі ніхто не забивав.

Уперд у «золотому матчі» на 16-тій хвилині гри після удару Олександра Стецюка вийшли тростянчани. На 24-тій хвилині подвоїв перевагу «Тростянця» Владислав Чмирьов. Під кінець першого тайму Владислав отримав другу жовту картку і покинув поле.

На 59-тій хвилині гри відставання «Нафтовика» скоротив Дмитро Іщенко. А за пять хвилин відновив рівновагу Єгор Чепурко. Через хвилину у рахунку знов вів «Тростянець» — відзначився Андрій Сліпухін. Більше голів не забивали ані футболісти з Тростянця, ані з Охтирки. Граючи весь другий тайм у меншості «Тростянець» переміг ФК «Нафтовик» і здобув «золото» вищої ліги чемпіонату області. «Срібло» — у «нафтовиків», а «брознзу» здобули футболісти глухівського «Велетня».

ФК «Тростянець» (Тростянець) 3:2 ФК «Нафтовик» (Охтирка)

Голи: Олександр Стецюк, Владислав Чмирьов, Андрій Сліпухін — Дмитро Іщенко, Єгор Чепурко

Кращими гравцями «золото матчу» стали Артур Масло (ФК «Нафтовик») та Андрій Сліпухін (ФК «Тростянець»).

Крашим бомбардиром чемпіонату став охтирчани Дмитро Жаріков (14 голів).